| Madalin_Marius_1983 a întrebat:

mi-am pierdut numarul de telefon prepay in spatiul U.k, pot sa-mi recuperez numarul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, din pacate la pre-pay nu esti inregistrat nicaieri si simul odata pierdut, ramane de nerecuperat.
Daca erai pe abonament ti se putea trimite un alt sim, dar in cazul asta, nimic nu mai este posibil.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu pre-pay nu, doar daca ti-a fost inregistrat nominal.
In acel caz poti apela la furnizorul de telefonie, invocand pierderea cartelei.
Altfel nici o sansa.

| Rommeo a răspuns:

Dupa cum a spus si Bula, merge sigu numai daca cartela a fost inregistrata pe numele tau. Am fost si eu acum vreo 3 ani intr-o situatie asemanatoare si mi-a dat alta cartela cu acelasi numar.