| Andreea_Calin_1995_oZsi a întrebat:

Bună ziua. mi.am spart telefonul și nu se mai vede nimic pe ecran, este complet negru. întrebarea mea ar fi: Cum as putea sa fac sa șterg mesajele și pozele din el dacă pe ecran nu se mai vede nimic? As dori sa îl vând și vreau sa șterg ce am pe el.

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca are ecranul spart, nu cred ca o sa il cumpere nimeni, mai bine intai i-ar repara ecranul, iar apoi stergi mesajele si dupa aceea il vinzi.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Factory reset? Sa il duci la service?

| ioanoanea15 a răspuns:

Pai ai putea sa le stergi cu ajutorul calculatorului daca pe ecran nu se vede nimic.