| anonim_4396 a întrebat:

nu-mi mai apare semnul de la date mobile cand le activez, mai de mult am bagat in telefon o cartela Telekom, am primit setarile de la internet si dupa ce mi-am bagat cartela mea de Vodafone inapoi nu am mai primit setarile de la internet de la Vodafone. si sunt in perioada de gratie asa ca nu pot suna la 222 pentru setarile de internet(chestia asta cu 222 am gasit-o pe un forum) si am incercat si cu setarile manuale. de nici un fel nu au mers, am copiat setarile de la un prieten tot de pe Vodafone si nu a mers.

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa schibi datele de la telecom la Vodafone sau dai o resetare si va merge.

| CosminFlorin12 a răspuns (pentru ovidiu123432):

Am facut astazi resetare la setarile din fabrica si nu merge. si cum adica sa schimb datele de la Telekom la Vodafone?