| Bumbaru_Cristina_1958 a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine.categoria pt.intrebarea mea.
Pe Messenger Facebook, cand vreau sa ii trimit un mesaj unui prieten al meu,imi apare- this person is not available now-. Profilul i- l vad, ne dam like si comments pe Facebook, pot sa- i accesez pagina Facebook, iar pe banda de sus la.Messenger la el, imi apare sa- i trimit o invitatie sa se conecteze la Messenger si ca.va primi un link, etc. Pe poza lui de pe messenger imi apare un f de culoare gri.
M- a blocat sau s-a delogat de la.Messenger?
Multumesc anticipat pt.raspuns!

Răspuns Câştigător
| GoldenBoy17 a răspuns:

Domnisoara, Nu stiu daca ai Observat, dar in urma cu ceva timp A fost Implementata o optiune in Messenger, adica, Poti bloca un Utilizator doar pe Messenger, ii poti vedea Postarile. Poti vedea tot ce posteaza el. Poti lasa comentarii la postarile lui, dar daca te blocheaza pe messenger nu mai poti vorbi cu el pe Chat. Si cam asta ar fi problema, ori te-a blocat el, ori l-ai blocat tu.

| Bumbaru_Cristina_1958 explică (pentru GoldenBoy17):

Multumesc mult!
Nu stiam de aceasta noua optiune implementata. De fapt, situatia dureaza din luna februarie. Eu nu l.am blocat, deci m.a blocat el.

3 răspunsuri:
| DoItForPleasure a răspuns:

Daca te-ar bloca nu ai putea sa ii vezi postarile

| Bumbaru_Cristina_1958 explică (pentru DoItForPleasure):

Ii pot vedea postarile doar pana la data de la care imi apare pe Messenger - this person is not available now- adica acum trei luni. Asta pe Messenger. Pe pagina lui de Facebook vad pistarile la.zi, ne dam like.uri reciproc, postam commenturi. Ma scuzati ca insist, dar.nu am gasit nicaieri asa o.situatie. Mii de multumiri pt.raspuns!?