| Jipa95 a întrebat:

Pana in 350 lei, recomandati-mi si mie un telefon care sa imi satisfaca fara probleme web browsing-ul, si activitatile multimedia.

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Hai breh Jipa breh, la valoarea ta, doar atit? Poate voiai sa zici un 350 EUR. :) In alta ordine de idei... mai bine bagi 199 de dolari in ZTE Hawkeye si o sa rupi mecla tuturor prin toamna cand o sa se lanseze. https://www.kickstarter.com/......cking-devi

| SasNetRomania a răspuns:

Salut,
trebuie sa stii ca la 350 lei nu iei un telefon decent nou.
Chiar daca va merge bine primele luni el tot va cadea...
Ori strangi bani sa iei ceva mai seriosi ori te-as sfatui sa iei un s3 neo second.

| Deliiiia a răspuns:

Iti poti lua un iphone 4s la mana a 2-a.

| Niklauss a răspuns:

Allwiew cel mai bun.

| Clorox a răspuns (pentru Niklauss):

Kill it with fire!

| nopainkiller a răspuns:

Blackview A8 Max

| apocaliptic77 a răspuns:

Un Sony xperia z1, poate 2, de ocazie

| IvanAdrian1999 a răspuns:

Orice in afara de Allview si Huawei! Poate un Sony sau Samsung.

| KoA a răspuns:

Huawei y5 / Huawei y6

| Unicorn1234509876 a răspuns:

Allwiew A5 easy.