| ZeePinkStar a întrebat:

Pentru cei care au Samsung corby. ce setari aveti la e-mail sa le primiti pe telefon? Eu am un tel. pe Vodafone decodat pe Orange, am facut setarile pentru e-mail insa fara succes. Daca este careva care are setarile mi-ar fi de un real ajutor.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Neinteresant222 a răspuns:

Suna la serviciul clienti, spune/le numarul de telefon iar ei o sa iti trimita automat mesajul de setari pentru int ernet, direct pe mobilul tau.
O alta solutie este sa intri direct pe pagina operatorului la care esti abonat (sau ai cartela) si sa iti trimiti singur setarile. La Orange cel putin, exista aceasta optiune.

| ZeePinkStar explică (pentru Neinteresant222):

Am incercat cu setarile de la ei si nu a mers, oricum multumesc, intre timp mi-am schimbat telu happy

1 răspuns: