| Medelin95 a întrebat:

sau buna seara mai bine zis.
Sa incepem cu inceputul. Am un Samsung Galaxy S3 nou, nu are zgarieturi, urme, ceea ce inseamna ca nu a fost scapat, nu a patit nimic. Cand intru in camera pot face poze linistit, dar cand dau sa fac video imi apare o eroare cu mesajul " Avertisment : Inregistrarea nu a reusit." si ma scoate din camera.
Aveti idee care ar putea fi problema? Tin sa precizez ca am 10gb spatiu in telefon si 2gb spatiu liber pe card, adica nu e problema de memorie.
Multumesc anticipat. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Asta e recomandarea mea, greu de crezut ca ar putea fi altceva, dar daca ai garantie, nu are rost sa-ti mai bati capul, parerea mea.Succes!

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Compicata problema, daca mai ai garantie, du-l i ngarantie daca nu, incearca la un gsm, s-ar putea sa fie ceva probleme de soft, parerea mea.Succes!

| Medelin95 explică (pentru daassh):

Da, il mai am in garantie cam 1 an jumate si ma gandeam sa merg diseara cu el sa-l duc.

| daassh a răspuns (pentru Medelin95):

Cel mai inspirat lucru, si bine faci!

| daassh a răspuns (pentru Medelin95):

Asta e recomandarea mea, greu de crezut ca ar putea fi altceva, dar daca ai garantie, nu are rost sa-ti mai bati capul, parerea mea.Succes!

| ally123sims a răspuns:

Asa imi facea si mie s5-ul... dai un restart si merge

| Medelin95 explică (pentru ally123sims):

Ally, daca ii dau un restart merge, dar as vrea sa rezolv problema, sa nu fie nevoie sa dau restart de fiecare data cand face asa.

| Medelin95 explică:

Mai astept pareri daca mai are cineva vreo idee. Multumesc.

| Medelin95 explică:

Am fost in magazinul de unde l-am luat si nu au stiut ce sa imi zica si m-au trimis la un sediu Samsung. Zilele astea sper sa ajung si pe acolo.