| Ovidiu03 a întrebat:

Buna ziua se poate decoda un telefon Vodafone smart 4 turbo respectiv 890N? Daca da cum.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Il poti decoda doar la un magazin GSM, care se ocupa cu telefoane. NU poti sa il decodezi de acasa pentru ca iti trebuie un aparat special.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Poti decoda telefonul la un service magazin GSM care sa Fie autorizat pentru ca uneori in urma decodari pot aparea erori de sistem si asa daca prin absurd vor aparea vei sti cine este vinovatul pstreaza ca dovada Bonul Fiscal

| AndyAnonim a răspuns:

Da,se poate decoda orice telefon, du-l la un service gsm si il decodeaza ei acolo