| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua.
Stiti care e cea mai buna cartela sim in Germania pentru noi românii ma refer?
Calitate-preț.
Sa aiba si cateva minute incluse in afara Germaniei
(in Romania)si ce e mai important sa aiba semnal puternic pentru ca o folosesc intr-o zona mai retrasa nu in oraşe mari.
Va multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| maphiotul a răspuns (pentru Salontanul):

Nu stiu ce sa zic...ai folosit sau?

| Salontanul a răspuns (pentru maphiotul):

Folosesc in tara. Nu stiu cum merge in afara. Dar ei se lauda ca sunt aceleasi preturi ca in tara.

| maphiotul a răspuns (pentru Salontanul):

Ok
Mersii

| CIaudiu a răspuns:

Lycamobile

| maphiotul a răspuns (pentru CIaudiu):

Pai si argumenteaza
Detalii

| maphiotul a răspuns (pentru CIaudiu):

Spune si avantajele lyca,nu doar scrii lycamobile
Ca asa stiu si eu multe retele.
lebara, lidl, ortel, blue, aldi si mai sunt o gramada

| Tokyo44 a răspuns:

Daca nu ai nevoie neaparat de numar german poti folosi digimobile.
Are costurile infinit mai mici decat ai avea un sim nemtesc.
Net si minute de vorbit.
Daca musai trebuie sa ai sim nemtesc...nu stiu.

| maphiotul a răspuns (pentru Tokyo44):

Da,îs de acord cu tine.
Dar Digimobile Romania nu are absolut nici o oferta pentru roaming
Doar digimobile Spania are o oferta buna si nu ma duc pana in Spania ca sa cumpar o cartela