| Ovidel2977 a întrebat:

Buna Ziua
Sunt abonat la Orange
Pe data de 6.03. 2014 adica de 2 zile mi-au intrat minutele de pe abonament.
Daca sun la 415 imi apar minute Orange din abonament,interet pe mobil,min fix nat si international,min mobile nat si international, si sms Orange si mai jos scrie detalii *115# si daca sun la *115# imi apar la detalii tot asa doar la min mobile nationale nu imi mai apare si internationale normal am 150min da la 415 apare 150min internationale si nationale pe mobil si la 115 apare doar 150 min mobile nationale...De ce? Care e problema
Vreau o rezolvare repejora

1 răspuns:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Nu mai suna la 115 doar la 415.