| davido0108 a întrebat:

Sunt pe reteaua DIGI si nu imi merge internetul pe Samsung galaxy S3, da am activat datele, telefonul e nou pe vechiul telefon am internet, ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Deci intri la APN si scrii asa : la name APN scrii digi.Mobil,la APN scrii internet, la authentification type dai PAP or CHAP, iar la APN type scrii default.Bafta!

4 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Ai facut setarile la APN cum trebuie? Sau poate telefonul de codat.

| davido0108 explică (pentru Dzeko7):

Care setari APN? telefonul n e codat

| Dzeko7 a răspuns (pentru davido0108):

Ca sa-ti mearga netul dai le setari internet la acces point name.

| davido0108 explică:

Dau funda