| ovidiu62 a întrebat:

Știți că în mod normal sistemul Android produse anumite fișiere în dosare atunci când accesezi Fișierele Mele >- Spațiu de stocare intern >- Android >- data!

Odată cu actualizarea recentă Android 11 a telefonului Samsung Galaxy S20 FE nu mai pot adăuga/crea foldere noi deoarece îmi spune acel mesaj că am spațiu insuficient deși memoria e de 128 GB intern!

Mă puteți ajuta cu o soluție?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Relax. Asteapta un patch. Probabil au facut baietii un mic pocinog...