| mimiwewem a întrebat:

Bună ziua, TPU!
Am o cartelă Orange, și timp de un an nu am mai folosit-o, și abia acum am băgat-o în telefon.
Și când să mi-o încarc, îmi dă " network error ".
Ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| me1oo a răspuns:

Cartela nu mai este folosita de mult timp. ei te-au bagat in perioada de gratie( in aceasta perioada trebuia sa iti reincarci ca sa iti reactivezi contul) acum cartela ta e expirata adica nu mai ai semnal nu te mai poate suna nimeni, daca vrei sa ai numaidecat acel numar mergi la Orange dai cartela veche si ei iti dau alta