| Alin-andrei_Dumitru_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU.Am o problema. Am spart display-ul de la telefonul meu și arată foarte îngrozitor. Displayul e spart pe dinăuntru.Se poate sa mai fie telefonul reparat?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Se vede ca nu ai mai mult de 10 din poza cu Clash Royale si ce tocmai ai spus.Doar pentru ac tu nu simti caraptura un insemna ca ea este pe dinauntru big grin Acum ca sa nu zici ca sunt jegos NORMAL CA SE POATE.Nu ai auzit si tu de service? big grin

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Se poate sa mai fie reparat dar nu știu dacă merita sa îl mai faci. Poate schimbarea display-ului va costa mult mai mult decât costa telefonul. Interesează-te și după tu decizi, dacă îți iei alt telefon sau schimbi display-ul actualului tău telefon.