| cristinel98 a întrebat:

Buna ziua tpu.Am si eu o intrebare si cujm pot sa o rezolv..deci:
Mi am cumparat un Nokia lumia 520 cu windows phone 8.1 si vreau sa ma ajutati sa trec la windows phone 8.Astept raspuns+rezolvare. Ofer funda.
MULTUMESC ANTICIPATwinking

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

De ce ai vrea sa treci la windows phone 8, e versiunea mai veche sa fim seriosi, nu cred ca o sa ai noroul ca gasesti pe cineva care sa te ajute aici, eventual cauta pe siteuri de specialitate sau cauta forumuri cu subiectul acesta, in rest nu stiu cu ce te-as mai putea ajuta.