| Marioandrei98 a întrebat:

Bună ziua TPU.
Ieri mi-am cumpărat un iphon5s de la cineva nu este nou mergi bine însă bateria se descarca repese si la fel se si incarca repede, dau funda cine ma ajuta.

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Buna!

Aceeasi chestie am patit-o si eu.
Iphone 5s, cumparat de la cineva, la inceput bateria era super, apoi se descarca din orice. Eu l-am dus la un service si au zis ca e o chestie generala si sa il las la incarcat si asta e. Am inteles ca si din cauza temperaturii scazute, telefonul isi pierde din baterie si eventual se inchide. Naiba stie!

| octav005 a răspuns:

Este bateria dusa.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca nu te tine bateria......logic......trebuie schimbata. De ce mai stai sa ne itrebi cine stie ce prostii? Crezi ca iti putem da o aplicatie care iti face bateria ca noua?