| Florian20405 a întrebat:

Buna ziua TPU! Ieri mi-am luat un iphone 5 replica si as dori sa-mi spuneti cum fac si de unde trebuie luat jocuri pentru el happy
Funda garantat

Răspuns Câştigător
| GabyGabbryella a răspuns:

Hey!
Vezi ca in phone, trebuie' este un " App Store ". Acolo o sa iti ceara sa iti faci cont, adica sa bagi maiulul, etc, + sa iti scrii nr de pe card ca sa poti sa si cumperi jocuri. E oblg. ( cred ). Majoritatea jocurilor sunt gratuite. Dar sunt si de cumparat. Iti faci cont, si gata. Ai de unde sa iei jocurile. Ai grija sa iti notezi undeva parola, in nici un caz in tel, si emailul la fel.
Succes! Sa il stapanesti sanatos si sa te bucuri de el. happy

| Florian20405 explică (pentru GabyGabbryella):

Ai fundita laughing mersi

| Biuta95 a răspuns (pentru Florian20405):

N.ai pentru ce happy

10 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Intra pe app store si fa-ti cont, simpla, si sa iti scrii email si instaleaza-l.

| Florian20405 explică:

M-ar interesa cum le bag pe tel... ca sunt foldere, arhivate...

| PasTYluTzZa a răspuns:

Sa iti zic ceva, exista un program pentru iphone care downloadezi jocurile si tot ce vrei cu bani sau fara gratis..de ex la Pou(nu stiu daca e e iphone)iti cere sa iai bani prin card sau ma rog altceva iar tu cu ajutorul programluli iti dai cati bani vrei tu.....nu mai stiu cum se cheama ca l-am vzt in vara la un prieten din botosani si daca aflu cum se numeste iti spun..parca era ceva Downloads da nu stiu exact ma rog sper sa-ti placa programul... Bye

| Florian20405 explică (pentru PasTYluTzZa):

Ms bafta!

| PasTYluTzZa a răspuns (pentru Florian20405):

Cp frate!

| Cristi031001 a răspuns:

Pai intri pe appstore. dupa aceea iti faci cont. dupa ce iti faci cont cauti jocul care il vrei, dai free apoi install, apoi se instaleaza jocul si il jocihappy

| Florian20405 explică (pentru Cristi031001):

Unde il instalez? eu vreau sa downloadez pentru pc happy respect

| GabyGabbryella a răspuns:

De pe ce site l-ai luat?