| MaximClaudiu a întrebat:

Buna ziua TPU.
In urma cu cateva zile, telefonul meu s-a inchis misterios in buzunar, cand mai avea 16% baterie.
Dupa deschidere, care a durat aprox. 2 ore, am constatat in timpul unui apel ca persoana corespondenta nu ma aude, in timp realizand ca mi s-a stricat microfonul telefonului.
Telefonul este un Allview X1 Soul, daca are cineva vreo sugestie este rugat sa imi raspunda.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Sugestia ar fi sa te duci cu el la un service. Ce sugestie sa iti dam? Cum sa-l repari in mod magic?
Nu au ce a-i faci daca el are o problema fizica.