| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU tata imi da un ipone 4s moca ce ziceti sa il iau e gratis a fost al lui

Răspuns Câştigător

Îl poți întoarce doar la iOS 6. Din păcate Apple nu mai suporta downgrade la iOS 8 sau iOS 7. Am un iPad 2 cu IOS 9.3.5, merita sa-mi pun 6? L-am avut dar e nașpa cu aplicațiile, poți instala doar versiuni vechi. iOS 9 merge dar are puțin lag.

12 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu stim ce telefon ai tu ca sa stim daca 4s este mai bun decat al tau.

| Username8346 a răspuns (pentru anonimg):

Aveam lenvo a1000

| anonimg a răspuns (pentru Username8346):

Uite aici o comparatie intre ele:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7605&idPhone2=4212
As spune ca ar fi cam la egalitate. Totusi, e bine sa-ti pastrezi si Lenovo in caz ca vei avea probleme cu 4s.

| Sn4k3 a răspuns:

E moca, ce mai vrei?

| octav005 a răspuns:

Pai daca e moca da. mie daca imi da cineva o paine nu as refuza. poate sa fie si ea de pomana.

macar l-as lua si l-as vinde, si tot ar fi ceva.

Cel mai bine functioneaza pe iOS 8.4.1 l-am pus astazi dar am avut ceva de lucru. Eu am facut Jailbreak cu Phoenix si am pus iPad-ul in mod DFU. Am descarcat iOS 6.1.3. Aceeasi versiune este compatibila (semnata) si cu iPhone 4s. L-am instalat cu 3uTools. In iOS 6 m-am dus la Software Updater si mi-a aparuti iOS 8.4.1. Am dat pe actualizare si l-am instalat. Poti face si tu la fel daca iOS 9 iti merge greu.

| Chernobyl a răspuns:

Normal ca trebuie sa-l accepti e un telefon pana la urma!

| Denis2017 a răspuns:

Ia.l daca e in ios 9 cauta tutoriale sa.l intorci la ios 6 sau 8, daca nu stii, da.mi msg

Îl poți întoarce doar la iOS 6. Din păcate Apple nu mai suporta downgrade la iOS 8 sau iOS 7. Am un iPad 2 cu IOS 9.3.5, merita sa-mi pun 6? L-am avut dar e nașpa cu aplicațiile, poți instala doar versiuni vechi. iOS 9 merge dar are puțin lag.

| Unicornlover7 a răspuns:

Da, ia-l, numa ca s-ar putea sa fie uzat si sa mearga greu, dar eu zic sa-l iei...asta daca nu il poti convinge sa iti ia unul mai performant happy

| AndreiBalan a răspuns:

Daaa,daca nu il vrei apeleaza la baiatu.happy

| CristyMcv a răspuns:

Ce e in plus nu se revuza, fratello.XDD