| ThugLife000 a întrebat:

Un iPhone blocat in iCloud il pot repara singur? Sau se poate repara la un GSM?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un iPhone blocat in iCloud este bibelou. Se poate debloca doar schimbandu-i placa de baza. Dar asta costa cateva sute de lei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa il arunci daca e blocat in icloud

| MusicON1995 a răspuns:

Mai bine preda-l la politie pana nu vine proprietaru' la tine la usa sa-ti spuna ca l-ai furat.

| ThugLife000 explică (pentru MusicON1995):

Nu l-am furat, intrebam asta doar pentru ca vazusem pe cineva care vinde si e mai ieftin. M-am gandit ca rezolv problema si o sa mearga cum trebuie