| RtzsA a întrebat:

Buna ziua, urmează să plec Germania cu mașina, ca GPS voi folosi Google maps sau WAZE, cum pot avea internet pe tot drumul pe cartela fără abonament.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti incarci cartela cu opțiune de credit. Sau downloadezi hartile de la gmaps si gata

| Vântulalb a răspuns:

Optiune de 10 euro cel putin si roamingul activat. Nu credit! Optiune.

| goguPatent a răspuns:

La Orange cel putin daca iti incarci cu euro direct merge netul fara probleme in UE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activezi optiunea de roaming

| ghiurs9850423 a răspuns:

Foloseste google maps ca ai tot ce iti trebuie acolo. Cei care folosesc Waze o fac dintr-un singur motiv si anume: pot vedea unde e politie. Pentru navigare e mult mai buna google maps.