| Sergiosonia1234 a întrebat:

Buna ziua v-as ruga dacă puteți să mă ajutați am un Samsung Galaxy A7 2018.problema este că a avut ecranul extrem de fierbinte și l-am oprit de atunci nu mai pornește.heelp

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Service. Daca e in garantie fuga la magazin, daca nu fuga la un service decent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Componentele se supraincalzesc atunci cand e scurt. Scoate bateria si nu baga la incarcare. Du l la garantie sau service

| Floydancingsaha a răspuns:

Grija cu acestea! Poate exploda! Nu glumesc! Mergi undeva cu el sa il verifice ca se poate sa se fi ars ceva inauntru.