| DeeutzaDeea a întrebat:

Va rog daca vreti sa imi dati un sfat! Ce sa aleg intre Samsung Galaxy A5 2016 si Iphone 5S? Am tot schimbat telefoane ieftine dupa nici macar un an de utilizare si acum am reusit sa strang cam 1600 de lei si mi-as dori un telefon bun, sa mearga pe cat posibil fara lag in utilizarea de zi cu zi si sa reziste la jocuri obisnuite dar sa aiba o durata cat mai lunga de viata. Acestea doua ma atrag cel mai mult. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

A5 evident

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui Samsung Galaxy A5.
Dar tu trebuie sa te uiti care are spatiu de stocare mai mare, cati MP are camera, etc... Daca sunt la fel, uita-te si tu care e mai mare si mai frumos happy
Sper ca te-am ajutat!
Fundita? happy happy happy

| iavan a răspuns:

A5 e mai misto la ambele capitole