| Densia03 a întrebat:

Mi-am luat alt telefon si doresc sa-mi salvez toate pozele de pe Google photos in galeria telefonului. E un haos mare acolo vreau sa mi le pun pe albume, sunt vreo 5000 de poze. Tot caut si nu gasesc cum sa le fac.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce ai vrea sa le descarci in galeria telefonului si sa il umplii degeabalaughing?
Intrii in aplicatie, selectezi pozele si dai pe meniul ala cu 3 puncte. Acolo trebuie sa ai download to device/descarca pe dispozitiv si se rezolva.

| Densia03 explică (pentru Wr3nch):

Am dat asa. Nu merge zice doar sa le mut in arhiva. As vrea sa le descarc in galerie deoarece mie mai ușor să le caut. Le pot pune pe albume. De aia dar nu reusesc

| Wr3nch a răspuns (pentru Densia03):

E posibil sa nu ai suficient spatiu pentru toate. Si pe google photos poti face albume, etc.