| cCristiannn a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon. Am de ales intre

Htc M9, Huawei P10 LITE Huawei Honor 8

pareri?

am buget in jur de 1700 lei daca stiti si alte telefoane bune care sa se incadreze in aceasta suma, va rog sa le precizati

5 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Honor8

| George12356456 a răspuns:

La acei bani iti poti lua s6 edge.

| tigrul2 a răspuns:

Iphone 6 e cel mai bun si te tine si ft multi ani

| Eddz a răspuns:

Din ce ai spus aici, Honor-ul e cea mai buna optiune. Un prieten de-al meu are honor 5 si e peste Huawei 9, deci iti poti face o idee la diferenta de calitate, plus ca seria honor is mult mai durabile.HTC m9, din cate stiu e un downgrade de la m8(adica mai degraba ti-ai lua m8 decat asta)iar de alternative
uite aici, ca tot e la reducere, un favorit personal
https://www.emag.ro/......D0DVR2BBM/
iti recomand cu tarie sa eviti Samsung/Apple fiindca pretul e cam mare in comparatie cu ce beneficii aduc, iar daca nu ai o obsesie cu selfie-urile, atunci nu ar trebui sa fie o problema. Tin sa mentionez ca la Sony camera frontala e ceva mai slabuta, dar cea e super rapid, iar honor-ul e foarte bun ca telefon de uz general+camera e foarte buna(ambele)

| Racu12345678 a răspuns:

O varianta buna ar fi sa iti cumperi un Samsung Galaxy S6 eu am unul si ma impac bine cu el sau un Iphon depinde si de preferintele tale.