| madalin10 a întrebat:

Buna Ziua!
Vreau sa-mi cumpar pe telefon pe SAMSUNG S2 jocuri de pe Magazin Play si nu stiu ce fel de card trebuie sa am pentru a pune banii pe el sa cumpar jocur.
Eu am card de la BT(Banca Transilvania)Se poate cumpara de pe acest card?
Rog pe cineva sa raspunda care stie exact!
Multumesc.

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu prea conteaza banca, conteaza tipul cardului, de ex merge cu Master Card si Visa, cu cardul Maestro nu merge, de exemplu.

| davidtm a răspuns:

Pai dai cumpara si vezi cu ce carduri merg sa fie platite..si eu am s2

| MaxKiller911 a răspuns:

Lasa nu mai plati! Descarca-ti jocurile de aici ( cel mai bun site de jocuri ever! )
www.apkmania.co

| An0nYmMm a răspuns:

Cauta jocul pe care vrei sa il cumperi si te uiti la metode de plata sau ceva de genu. big grin
Sper ca am fost de folos

| vicelook a răspuns:

Wow! nu da bani pe ele. eu am S4 si am un program numit black mart alpha(pe care nu il gasesti in google play doar in browser scrii black mart alpha) si l-ai gasit. Funda?

| madalin10 explică (pentru vicelook):

Trebuie sa il descarc pe telefon?
pot sa iau jocuri fara bani? pe magazin play e cu bani un joc aicia pe black e fara bani?