| Rachieru_Iry_2000 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon second-hand si m-am uitat pe unele site-uri, dar nu ma pot decide.Voi ce ati alege:
1. Allview X3 Soul Mini
2. Microsoft Lumia 640
3. Microsoft Lumia 640 XL
4.Samsung Galaxy J5
Multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Pai un Samsung galaxie s4 găsești pe olx. 2gb ram. Camera 13mp. 2 fata. Quad core. Placa grafica. Etc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice numai sa nu fie cu Windows. am avut unul si nu-mi mai trebuie altul, in veci!

| octav005 a răspuns:

De cati bani esti disponibil? eu ti-as recomanda un Samsung galaxy s4, s-au s5, s5 4g+

| Rachieru_Iry_2000 explică (pentru octav005):

As vrea sa-mi iau unul second-hand si dispun de vreo 550 de lei

| octav005 a răspuns (pentru Rachieru_Iry_2000):

Pai un Samsung galaxie s4 găsești pe olx. 2gb ram. Camera 13mp. 2 fata. Quad core. Placa grafica. Etc