| cripsontyphoon a întrebat:

vreau sa va intreb daca aplicatiile de pe apk mania sunt full si daca poti cumpara jocuri din google play cu credit.

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua.salut Nu am auzit de APK MANIA, Ms de pont happy.In legatura cu Google Play poti descarca free si bineinteles cu plata pe baza de card happyEe bun daca detii bani sa cumperi aplicatii cu plata happyFoarte simplu iti faci cont pe google daca nu ai deja si dupa introduci datele cardului tau te inregistrezi si dupa incepe maratonul descarcarilor de jocuri Sper ca am putut sa te ajut cu cevawinking Succes happy (Marius)