| iuliaaaaaaaaaaaiuiu a întrebat:

Bunaa! Acum 4 luni mi-am cumparat un Samsung galaxy s3 si nu aveam emoticoane la tastatura telefonului. Iar acum doua saptamani, o colega de-a mea si-a cumparat si ea acelasi telefon si ea are emoticoane la tastatura telefonului. De ce? Vreau si eu. Am incercat ca actualizez soft ul dar spune ca e deja actualizat. Cum fac?

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Poţi să instalezi emoji.
Ar fi cea mai ok cale.

| paulthegame a răspuns:

Descarcati 360 lancer e o tema care ii baga emoticoane si tot ce vreii

| iuliaaaaaaaaaaaiuiu explică (pentru paulthegame):

Am descarcat.o dar unde sunt emoticoanele?

| iuliaaaaaaaaaaaiuiu explică (pentru paulthegame):

Unde sunt emoticoanele de la 360 launcher?

| Lariiiiiiii a răspuns:

Hmm ciudat dar poti descarca din Magazin Play aplicatia Emoji Keyboard! Nu prea ai ce face.

| Matrixy a răspuns:

Din setarile telefonului ii schimbi limba(romana)sau cauta tu ceva pe acolo, care are legatura cu emoticoanele

| Catalynn_Floryn_1998 a răspuns:

E din fabrica, nu ai ce sa modifici tu. Telefonul ei e mai nou fabricat, posibil.