| Ðίдηд a întrebat:

Bunăă! :*
Am și eu o problemă cu telefonul.Nu-mi mai intră muzică pe card.Și nu, nu e din cauza memoriei, pentru că am card de 4GB.
Din ce cauză și ce pot face?big grin
Fundăăhappy

4 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Si mie mi se intampla asa si am tot de 4 GB. Eu imi scot cardul din telefon, iar apoi il pun inapoi, si fac asa pana imi recunoaste din nou cardul. Sper ca te-am ajutat.

| Ðίдηд explică (pentru AlinaOneDirection):

Dacă aș știi și cum se scoate cardul.că eu îl am sub baterie..PS: Am un Orange Stockholm.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Poate telefonul tau nu accepta un card de 4 GB.

| Ðίдηд explică (pentru TheLordOfTheRings):

Îl am de un an băgat în telefon și am peste 500 de melodii..deci nustraight face