| Niculae_Mirela_2003 a întrebat:

Bunăă..cine ştie la ce trebuie să apelez ca să văd ce mesaje pot trimite când,cartela este în perioada de graţie?(fără msj "contactează-mă")
Ex.: "la tine sau la mine","buna ce mai faci", ma gandeam la tine, oare ce mai faci"? etc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti trimite.

| Pool77 a răspuns:

La nici un numar.
Poti trimite mesaj, doar celor de la credit aici ma refer strict la Orange, la nr 333 sau pentru abonati 415.
In rest, cartela e neutilizabila, atata tot ca poti fi sunata.