| Dumi14 a întrebat:

Bunăă. De ce nu pot descărca nimic de pe magazin play in telefon? Imi arata ca se incarca continuu, dar nu.mi dă nimic. Ce pot face?sad

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Hard reset la telefon (restaurare de sitem), dar salveaza contactele si mesajele inainte pe card ca se sterg prin aceasta procedura. Restaurare de sistem o gasesti la setări.

| drogh a răspuns:

Poate ar trebui să dai anulare şi să încerci din nou. Sau, depinde şi de ceea ce descarci tu.În orice caz, dacă nici aşa nu merge, reset la telefon.