| guritadulce7865 a întrebat:

Bunaa! Ieri am facut niste poze pe telefonul meu (s2 plus) iar astazi cand sa le trimit prin bluetooth pe calculatorr n-a mers.Am incercat a doua oara dar pozele nu mai erau in telefon.Cum au disparut? Am scos cardul de memorie, l-am dezinstalat dar degeaba.Cum as putea sa le recuperez?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ori a mers si le-a salvat intr-un folder special pentru bluetooth ori intr-adevar ceva s-a intamplat si le-ai pierdut.

In orice caz mai bine conectezi telefonul la calculator prin cablul cu care a venit telefonul, doar de aceea il ai. Daca nu vrea inseamna ca trebuie sa cauti optiunea in telefon pentru a se transforma intr-un mediu de stocare atunci cand il conectezi la calculator.

| Craciun_Cristian_1995_DErr a răspuns:

Pai probabil telefonul nu lea salvat in memorie SAU daca nu o fi aparut o eroare care le-a sters mie mi s-a intamplat. Si nu stiu daca le poti lua inapoi de obicei eroarea sterge pozele (pe telefon)