| NomGol a întrebat:

Bunaaa, am un Allview P7Xtreme care imi tot da eroare la aplicatia de vreme, si desi apar "inchide" peste cateva secunde primesc din nou aceeasi eroare...cum as putea rezolva? Sa sterg aplicatia sau cv. Multumesc!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Salut sterge aplicatia si baga Transparent weather clock e foarte buna si arata bine.

| NomGol explică (pentru RobertMoon):

Problema e ca aplicatia cu vreme e instalata din fabrica int elefon, si nu o pot sterge

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Poti sa inchizi si sa deschizi telefonul, daca tot nu merge incerca sa revii la setarile din fabrica, te asigur ca o sa mearga totul bine dupa aceea.