| Georgiana_Costin_1997 a întrebat:

Bunaaa! ce parere aveti despre Akai Quadra? Multumesc

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Microsoft 535... Suna bine crede-ma este foarte bun. Camera frontala este foarte buna pentru selfie. Arata bine telefonul. Recomand! :*

2 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Arata bine doar ca cei 1300 mhA nu te vor tine nici macar 8 ore in stand-by.Deci iti zic sa alegi un alt telefon.

| Georgiana_Costin_1997 explică (pentru andutzu2000):

Un prieten de al meu are, si il tine o zi si scrie si mesaje, deci nu stiu ce sa fac..trebuie sa aleg intre Microsoft 535 si Akai Quadra thinking

| andutzu2000 a răspuns (pentru Georgiana_Costin_1997):

Microsoft 535... Suna bine crede-ma este foarte bun. Camera frontala este foarte buna pentru selfie. Arata bine telefonul. Recomand! :*