| nicoleta_2342 a întrebat:

Bunaaa! Puteti sa-mi recomandati niste telefoane bune adica sa aiba camera buna nu stiu sa fie bun iphone, Samsung, Nokia ceva dar sa fie roz va rog ajutor si preturi. Multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe tine te intereseaza numai culoarea sau si performantele telefonului? Ia-ti un I-phone.Dar nu este roz.

| nicoleta_2342 explică (pentru darrio2007):

Si performantele cat de cat... si sa arate si bine

| nicoleta_2342 explică (pentru darrio2007):

Merci:*

| thekiller321 a răspuns:

Samsung galaxy S3 sau S2

| thekiller321 a răspuns:

Si pretul intre 1000 ron si 1500 happy

| RADOXO a răspuns:

Bunaaa! Din cate stiu eu iphone-ul nu poate fi roz, la firma Samsung este hello kitty iar la Nokia este lumia 800 sau 900

| danutzzzu99 a răspuns:

Nokia N8 sau Nokia N9, Sony Ericsson Xperia Arc,
Sony Xperia U, Samsung Galaxy S2.
Sper ca te-am ajutathappy