| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa Tpuuu!
Unde pot gasi temple run si instagram, versiuni compatibile cu telefonul Alcatel One touch 991? Am incercat sa le salvez din Google Play dar nu imi merg deoarece imi spune ca nu sunt disponibile pentru versiunea telefonului., Funda

3 răspunsuri:
| Anonimatttt a răspuns (pentru Nitoh):

Am incercat si nu merge..pt ca ma trimite pe google play si nu merge

| Nitoh a răspuns (pentru Anonimatttt):

Cauta pe google "temple run android download" si instragram la fel.Scuze pentru linkurile care nu merg. big grin