| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Bunaaa... vreau sa-mi iau un telefon la abonament Vodafone, ce telefon sa-mi iau? sa fie acceptabil pretul happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti ce iti place si in functie de cati bani crezi ca poti da.De ce sa iti spunem noi ceva iar mai tarziu sa ne reprosezi ca nu e bun, nu iti place etc.

| Jipa95 a răspuns:

Recomand telefonul : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-turbo-negru
La un abonament de vreo 5-7 euro lunar, cel mai probabil vei plati 200-250 lei pe telefon. Recomand telefonul deoarece este foarte performant, iar in 160 euro nu mai gasesti unul mai bun decat smart 4 turbo pe piata! :)

| Eastwood a răspuns:

Eu sunt de parere ca decat sa-ti iei un telefon slab sau pana sa ajungi la unul bun sa-ti iei vreo 2 propun telefonul care l-am luat si eu acum 2 luni : SONY XPERIA L. Iti va placea.

| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Mergi direct la Vodafone sau consulta site-ul lor si fa-ti o idee de modelele pe care le au, preferintele tale. Sunt multe modele, alege-ti ceva bun care sa iti si placa.
Bafta.

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Orice Samsung galaxy : trend lite, s s2 s3, nu lua Apple, funda?

| Biia_Bianca_1997_3nA9 a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung Galaxy S3 mini.Il am si eu si sunt foarte multumita de el si e si ieftin.Sau un Samsung Galaxy S3.