| gabreiella0004 a întrebat:

BunaTpu! Am si eu Un Sony Ericson Experia Ray, aseara cand am vrut sa il iau sa sun pe cineva nu mai mergea s-a inchis dintr-o data! Am crezut ca i-s-a descarcat bateria l-am bagat la incarcat si nu se vedea nimic pe ecran! acum este incarcat l-am deschis sta de deschis cat sta si dupa daca nu stau pe el parca se inchide si il deschid din nou si acelasi lucru! Ce credeti ca are oare o fii ceva cu bateria? Ptr ca se inchide cand se blocheaza! Va rog putin ajutor si il vreau repede!

1 răspuns:
| gabrielutza10 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il duci la reparat. eu am patit asa cu un alt telefon doar ca al meu s-a inchis de tot. adica s-a ars. deci mai bine dul la cineva care se descurca la repararea telefoanelor sau daca mai are garantie si mai bine!