| ALonsooo a întrebat:

BunaTpu! As dori sa imi cumpar iphone5 replica! Acesta este telefonul http://www.bestdual.ro/17-iphone-wifi-dual-sim5.html! As dori sa imi spneti daca merge wi-fi pentru ca din pacat in descriere nu scrie:((! Eu nu vreau acest telefon pentru jocuri facebook etc. il vreau doar pentru sunat si sa trimet mesaje! Dar ar fi bine sa mearga si wi-fi nu se stie cand o sa iti trebuiasca putin net! Astept raspunsuri! Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ghost13 a răspuns:

S-ar putea sa nu aiba, eu aveam un Nokia E97 care avea loc de Bluetooth, dar Bluetooth nu, asa s-ar putea sa fie si cu asta.

| AchiriAalex1 a răspuns:

Nu lua asa ceva.o replica daca se strica nu se mai poate repara (chinezarii) sper ca te-am ajutat