| Anonim0100 a întrebat:

Bund dimineata TPU! Habar nu am ce culoare de iphone5 sa aleg. Aici la mine au doua persoane si sunt negre, as vrea si pe alb dar pare de fete, negru spatele ala urat. Habar nu am voi ce spune-ti?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe negru e cel mai bine. Se vede mai frumos

| 8mariastar a răspuns:

Sti ca exista si alte culori pentru Iphone 5

| Anonim0100 explică (pentru 8mariastar):

Ca de exemplu? Eu nu am vazut iphone rusu sau galben. Poate tu da, daca da unde?

| xxx8 a răspuns:

Eu as alege pe alb araa mult mai binewinking

| dany248y a răspuns:

Negrul

| Popescu_Rares_1990 a răspuns:

Ia-ti alb si ii iei o carcasa de ce culoare vrei tu pe spate

| Cocay a răspuns:

Nergrul este cel mai avantajos, dar si albul e frumos, sare imediat la ochi.