| kopotoru a întrebat:

Bune TPU, am nevoie de un telefon la un buget redus pana in 700 lei la mana a 2-a desigur am gasit ceva bune dar nu stiu ce sa aleg!

Samsung Galaxy J5

Sau Samsung Galaxy Note 3

Vreau si alte recomandari!

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Galaxy S6/S6 edge, A5, Huawei mate 10 lite, gasesti si Iphone 5S/6/6S dar trebuie sa ai noroc la ele.

| RobertMoon a răspuns:

Samsung J5 2017 e telefon foarte ok la banii ăia, bateria tine de te enervează, nu se blochează, aplicațiile se descarcă repede, vorbești la el, dai mesaje e un telefon ok, mai ales varianta negru care este un negru întunecat, nu îți recomand să îți iei un telefon mai performant, dar mult mai vechi deoarece s-a dus vremea la Samsung S6 (plus că nu are microSD), iPhone 5s, iPhone 6 la fel, s-au dus vremea lor, stau prost cu bateria, sa nu mai zic că consumă multe date mobile față de Samsung. Eu am un j5 2017 telefon secundar și sunt foarte mulțumit.

| Aoxkajcjw a răspuns:

Eu am j5 2016 si nu am probleme cu el il am de 1 an aproape dar a fost nou..la mana a 2 a nu prea recomand cine stie ce sunt cu ele...

| Question101 a răspuns:

La 700 de lei, gasesti s7 sh (sa nu fie edge, deoarece multe fac dungi roz pe ecran). Mai poti cauta si OnePlus 3/3T, Google Pixel 1, iPhone 6s, HTC 10 (ala cu snapdragon 820/1), LG g6, etc. In general orice telefon cu procesorr snapdragob 820, 821, 835 o sa fie bun...sau orice iPhone de la 6s in sus.