| LastNight1324235436 a întrebat:

Ca sa descarc jocuri pe telefon Vodafone Smart Mini de pe Magazin Play, trebuie sa am cont Google? Trebuie sa fiu intr-o zona wi-fi sau merge si daca am internetul activat pe telefon?

2 răspunsuri:
| bjanka a răspuns:

Trebuie sa ai cont google iar in privinta internetului de preferabil ar fi wi-fi pentru ca altfel o sa iti consumi tot internetul de pe telefon. Funda?

| Bejenari_Mirela_1995 a răspuns:

Trebuie sa ai cont.sa fii activat la wi-fi sau sa fie conectat internetul la mobil