| MrDrey a întrebat:

Ca sa descriu situatia am un LG L5 II si un verisor de-al meu s-a jucat pe telefon incercand sa il deblocheze a scris codul de deblocare de prea multe ori gresit si mi s-a blocat telefonul acum imi spune sa bag contul meu de google care nu stiu dc dar nu merge spune ca am parola sau email gresit si jos imi cere codul pin de rezerva pe care nu il stiu. Deci cum pot sa imi deblochez telefonul.(tin sa spun ca telefonul il am de la un prieten si nu am nimic la el decat incarcatorul)

1 răspuns:
| Claudiu_Bogatan_1992 a răspuns:

Buna, nu cred ca sunt in masura sa-ti ofer o rezolvare, dar poti incerca sa pui intrebarea ta aici http://gsmcafe.ro/contact-gsm-cafe/ cu siguranta te vor ajuta, eu am fost foarte multumit de ei.