| maryucalmariucalove a întrebat:

Cam care ar fi pretul unui tel. galaxy s3 sau oricum ceva touch screen?

Răspuns Câştigător
| ColdBlooded a răspuns:

Pai galaxy s3 costa mult peste 1o milioane. dar parca e mai fain galaxy s4 funda?

1 răspuns:
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

Samsung Galaxy s3 costa 20 milioane la liber(30 cu abonament)dar eu ti-as recomanda iphone 4 el provine de la Apple si costa la fel 20 la liber si 30 cu abonament alte telefoane cu touch... aaa pa-i telefonul meu este Samsung s5230 Star 1! fundita t rog!