| SkenWell a întrebat:

Cam cat ar trebui sa tina bateria la iphone 7 cu o incarcare de 90%? Capacitate maxima 98%.Il scot de la incarcat dimineata de la 7 iar pana la ora 14 mai raman cu 10% baterie si nu il folosesc mult, maxim o ora de jocuri si putin Facebook.

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai cati mah ai?

| mitzok a răspuns (pentru cfrtobias):

1960, cam atat ar trebui sa il tina bateria.

| cfrtobias a răspuns (pentru mitzok):

Eu zic ca e putin si daca te joci o ora sigur se duce bateria mult

| SkenWell explică (pentru cfrtobias):

10 min de joc se duce 12% din baterie

| cfrtobias a răspuns (pentru SkenWell):

Eu zic sa iti cumperi alt iphone cu baterie mai buna, asa s-a jucat un prieten si s-a dus lui din cate am inteles in vreo jumate ora sau 20 minute aproximativ 40%