| anonim_4396 a întrebat:

Cam cu 800 lei ce telefon as putea sa imi cumpar?

M-am gandit la:
Allview Alldro P5 sau
Samsung Galaxy S Duos S7562

Sunt bune sau daca stiti altele mai bune spuneti-mi cu acesti bani?

Dar care ar fi mai bun totusi?

Funda!

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Mergi pe mana lui Allview p5 AllDro daca vrei performanta. Il am de o luna si jumatate si niciodata nu mi-a facut lag. Asphalt 6, Dead Trigger si alte jocuri 3d merg pe el.

12 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Amandoi sunt niste r.a.b.le...
Allview sunt cele mai proaste telefoane.sunt facute in romania..galaxy s2 duos.e foarte slab.nu-ti recomand niciunul.
eu iti recomand din acestea 2 telefoane.sunt mai bune decat ra.b.le.le astea.
iphone 4-second
sau galaxy s2-second.dar is de 1000 de ori mai bune..decat sa le iei pe alea noi.si sa dai cu ele de peretilaughing

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru davidtm):

Da ma rolling on the floor)))))
Cumpara o replica de iphone 4 de pe okazii si vezi tu ce bun e fata de Allview rolling on the floor
Eu chiar am Allview p5 alldro rolling on the floor))))) si merge bine rolling on the floor)))))
P.S: nu e nimic amuzant in ce ai zis.
P.S 2 : daca iei second le iei uzate fizic, understand?

| davidtm a răspuns (pentru IulianDornianu61):

Bai saracule.nu vezi ce fata ai.normal ca iti cumperi telefoane de boschetari. facute de niste romanilaughing
vai si amar, de allviewul taulaughingdual-simlaughing)))))in 2-3 ani o sa fie 200 sau 300 lei.o sa vezi tu laughing

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru davidtm):

Bine ma fetito
Eu iau Allview si tu ia-ti o REPLICA second hand de s2 sau iphone 4, sa vedem care te tine mai mult. Asta e 1
2. Tu habar nu ai cati bani am eu rolling on the floor. Poate mie imi plac telefoanele Allview cum arata, cum se comporta. Tu nu te vezi ca nu stii ce vorbesti? Iphone 4 e cat Allview p5 alldro la performante, e o idee mai bun Allview. So shut the f*ck up!

| davidtm a răspuns (pentru IulianDornianu61):

Si un s2 are perfomantele unui iphone 5. dar pretul difera.desteptule.
un s2 e 6000 de Ron si un iphone 5 e 9000 de Ron.
pretul difera 3000 ron.
ce te lauzi atata cu Allview`ul tau. facut de niste boschetari.tu vrei sa compari iphone-ul facut de california.si un Allview facut de Romania.
P.S : cand era lansat jafu tau` era vreo 900 lei.cand era lansat iphone 4 era 4000 de ron.
asa ca taci.si nu-ti compara jafu cu iphone 4.

| davidtm a răspuns (pentru IulianDornianu61):

Aa da.si tu esti cam prost.esti pe langa..cum sa-mi i-au o replica.is atat de fraier ca tine, in cat sa-mi i-au o replica, ba sobolan oparit.

| davidtm a răspuns (pentru davidtm):

P.s 2.se zice ca dual-sim sunt replici.deci ia un topor si dai cat poti in jafu` ala.

| davidtm a răspuns:

Iti mai repet de 100000000 de ori ba fr a i e re.
nu sunt oli go fren ca tine in cat sa-mi i-au o replica.
in primul rand te uiti la calificative, dar unu ca tine nu se uita, ca e oligofren, si in al doilea rand te uiti la forme, si in meniu.bai oli go frene.
crezi ca e o rusine sa-ti iei un telefon second? Si care e problema? eu mi-am luat un s2.si era folie de cand s-a cumparat de la magazin.si nu avea nimic.de cat sa-mi i-au o chinezarie romaneascalaughingnou din magazin.
mai bine iti iei un telefon bun, second.
PS ti-am mai zis de atatea ori, aruncal pe geam, acel telefon o sa ajunga 200-300 lei.nu o sa se uite nimeni pe el.

| davidtm a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
in california ba copil ra ta t.acolo se fabrica, si se asambleaza in china.
ai tinut in mana vreun iphone?laughing
si galaxy vietnam.dar tu esti ratat.
cica amandoua chinezarii.vai de viata ta aia de aurolac.cu Allview u tauhappy

| CristianBogdan a răspuns:

Iti recomand asta: http://iup.ro/s/4417

Este foarte bun

| ionutaug99 a răspuns:

Samsung Galaxy s Plus. Lasa s duos ca e mort. Dual simurile nu sunt bune. Salutwinking

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru ionutaug99):

Nu sunt bune? Atunci un c***t de LG kg800 il ia pe Allview p5 quad este? Doar pentru ca Allview p5 quad e dual sim de asta. Tu te auzi?