| Lory37 a întrebat:

Cam in cat timp se duce bateria la iph 11pro MAX dacă mai am 86%?
Se pote schimba pe urma?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Ce glum bun.
Se referă la viața bateriei.

Eu am reusit in 4 ani si cateva luni sa ajung la ~78% ( incarcat o data la 2 zile, si numai cand ajungea la ~15%).

Telefonul fratelui meu e la 67% dupa 5 ani, si actualmente necesita incarcare de 2 ori pe zi, in ritmul in care il foloseste.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De obicei, cand se termina bateria, nu o schimbi; o pui la incarcat. E mai convenabil.

| NLS a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ce glum bun.
Se referă la viața bateriei.

Eu am reusit in 4 ani si cateva luni sa ajung la ~78% ( incarcat o data la 2 zile, si numai cand ajungea la ~15%).

Telefonul fratelui meu e la 67% dupa 5 ani, si actualmente necesita incarcare de 2 ori pe zi, in ritmul in care il foloseste.

Răspuns utilizator avertizat