| MadLife a întrebat:

Cand apare Sony Xperia Z2 la Orange/Vodafone/Cosmote(abonament)

Răspuns Câştigător
| educatedspice a răspuns:

Si eu incerc sa aflu. Ar trebui sa apara luna asta sau cel tarziu in iunie(la abonament). Cert este ca este deja pe piata fara contract la aproximativ 3000lei. Eu inca am rabdare pentru ca este un telefon fantastic, mai bun decat HTC M8 sau Samsung S5 (nu stiu de ce toata lumea adora Samsung, au un sistem de operare praf!).
http://www.compari.ro/......222613912/

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu strica o intrebare la aceste retele enumerate de tine.Vei afla mai cu exactitate.