| anonim_4396 a întrebat:

Când ascult muzica pe telefon se aude un bazait dar nu tare, se aude ascuțit, abia acum mi-am dat seama, ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut,probabil calitatea difuzoarelor din căștile pe care le folosești au o calitate proasta sau. căștile sunt bune dar mufa jack nu se potrivește cu jack-ul de pe telefon, in aceste cazuri te sfătuiesc să cumperi alte căști cu o calitate mai buna, însă nu mereu daca prețul unui produs este mai mare este neaparat mai bun.

| Nimeni10 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Nu de casti, ci de sunetul din telefon

1 răspuns: